Kvalitní výuka jazyků za rozumnou cenu

 

 

S námi se učíte cizí jazyky:

> Efektivně

> Podle vlastních časových možností

> Vlastním tempem

> Se zkušenými lektory

> Na místě, které si sami vyberete

 

To i mnoho dalšího Vám nabízejí Jazyky individuálně!

 

Francouzština

Proč se učit francouzštinu?

  • Světový jazyk
  • Základ pro komunikaci ve Francii, ale třeba i v některých afrických zemích
  • Okolo 300 milionů mluvčích
  • Jazyk diplomatů
  • Specifická a malebná výslovnost
 

Francouzský jazyk

Francouzština patří mezi románské jazyky a vznikla z lidové latiny. Na světě má asi 220 milionů uživatelů, je oficiálním jazykem ve 29 státech a hovoří se jí hlavně ve Francii, Belgii, Švýcarsku, Kanadě a v bývalých francouzských v koloniích v Africe. Francouzština je považována za diplomatický jazyk a je druhým nejstudovanějším jazykem na světě, hned po angličtině.

Zajímavostí je, že do konce devatenáctého století měla Francouzština stejné dominantní postavení ve světě, které dnes náleží Angličtině. Nikdo nebyl dost vzdělaný, pokud neuměl mluvit francouzsky. Podle demografických předpovědí, bude v roce 2050 francouzsky mluvit přibližně 650 milionů lidí.

Po celém světě jsou rozšířeny různé dialekty Francouzštiny. Najdeme je v Africe, Evropě, Americe i Asii. Za standardní se považuje Francouzština používána v Paříži. Dva hlavní francouzské dialekty v Kanadě jsou quebecká Francouzština a acadiánská Francouzština.

Pokud se Francouzštinu, často nazývanou také jako jazyk lásky, potřebujete nebo chcete naučit, chystáte se za prací do zahraničí nebo jenom na romantickou dovolenou, svěřte se do rukou našich profesionálních lektorů. Zaručujeme Vám rychlé zvládnutí gramatiky, konverzace či osvojení si slovní zásoby, ať jste začátečník nebo pokročilý. Kontaktujte nás, vybereme Vám vhodného lektora francouzštiny v Brně a připravíme výuku na míru. Ušetříte s námi čas i peníze.

 

Přehled aktuálních kurzů najdete v sekci Výuka.