Kvalitní výuka jazyků za rozumnou cenu

 

 

S námi se učíte cizí jazyky:

> Efektivně

> Podle vlastních časových možností

> Vlastním tempem

> Se zkušenými lektory

> Na místě, které si sami vyberete

 

To i mnoho dalšího Vám nabízejí Jazyky individuálně!

 

Kurzy italštiny

  • Chcete procestovat Itálii na vlastní pěst?
  • Chcete si objednat jídlo ve své oblíbené italské restauraci i jinak než česky?

To a mnohem více dalšího Vám umožní zvládnutí italského jazyka! Italsky se domluvíte nejen v Itálii, ale i San Marinu, Vatikánu či některých částech Švýcarska. Italština má svůj původ v lidové latině, takže má za sebou dlouhou historii a je výborným základem pro další románské jazyky.
 

Učte se italsky u nás!

V naší jazykové škole Vám nabízíme širokou paletu možností, jak se do studia italštiny pustit. Za výhodnou cenu Vám nabízíme semestrální kurzy italštiny v malých skupinkách 3-6 osob a to přizpůsobeně Vašim jazykovým i časovým možnostem. A pokud hledáte naprostou flexibilitu, se zcela individuálními kurzy Vám ušijeme výuku přímo na tělo.
 
V obou případech si ovšem zakládáme na jednom - maximálně osobním přístupu k Vám, našim klientům. Nebudete se učit podle šablon, ale podle vlastních možností a preferencí. Tak, abychom zaručili Váš maximální jazykový rozvoj.
 
Pokud máte zájem dozvědět se víc či případně rovnou o našich jazykových kurzech uvažujete, budeme rádi, když nás budete kontaktovat formulářem níže. Děkujeme!

Kontaktujte nás