Kvalitní výuka jazyků za rozumnou cenu

 

 

S námi se učíte cizí jazyky:

> Efektivně

> Podle vlastních časových možností

> Vlastním tempem

> Se zkušenými lektory

> Na místě, které si sami vyberete

 

To i mnoho dalšího Vám nabízejí Jazyky individuálně!

 

Kurzy španělštiny

  • Chcete mluvit třetím nejrozšířenějším světovým jazykem?
  • Máte zájem o studium jazyka spíše jednoduššího na naučení?
To a mnohem více dalšího Vám přináší studium španělského jazyka! Španělština, to není jen Španělsko, ale i řada zemí Jižní Ameriky, pro domluvu v nichž je španělština základem. Velkou výhodou pro Vás je skutečnost, že zvládnutí španělštiny je mezi ostatními jazyky považováno za relativně jednodušší.
 

Učte se španělsky u nás!

V naší jazykové škole Vám nabízíme širokou paletu možností, jak se do studia španělštiny pustit. Za výhodnou cenu Vám nabízíme semestrální kurzy španělštiny v malých skupinkách 3-6 osob a to přizpůsobeně Vašim jazykovým i časovým možnostem. A pokud hledáte naprostou flexibilitu, se zcela individuálními kurzy Vám ušijeme výuku přímo na tělo.
 
V obou případech si ovšem zakládáme na jednom - maximálně osobním přístupu k Vám, našim klientům. Nebudete se učit podle šablon, ale podle vlastních možností a preferencí. Tak, abychom zaručili Váš maximální jazykový rozvoj.
 
Pokud máte zájem dozvědět se víc či případně rovnou o našich jazykových kurzech uvažujete, budeme rádi, když nás budete kontaktovat formulářem níže. Děkujeme!
 

Kontaktujte nás