Kvalitní výuka jazyků za rozumnou cenu

 

 

S námi se učíte cizí jazyky:

> Efektivně

> Podle vlastních časových možností

> Vlastním tempem

> Se zkušenými lektory

> Na místě, které si sami vyberete

 

To i mnoho dalšího Vám nabízejí Jazyky individuálně!

 

Lektorka anglického a portugalského jazyka

Barbora Radová

Lektorka anglického a portugalského jazyka v Brně

Po střední škole odjela do Irska, kde rok pracovala a učila se anglický jazyk. Získala tam také mezinárodní certifikát z angličtiny FCE. Na Masarykově univerzitě v Brně vystudovala obor Portugalský jazyk a literatura a také Politologii na fakultě sociálních studií. Rok studovala portugalštinu rovněž na univerzitě v portugalské Coimbře. Zúčastnila se seminářů Psychologie pro učitele a Základy didaktiky. Hraje na housle, díky hudbě toho hodně procestovala a ve volných chvílích ráda tancuje salsu, bachatu, zouk a chodí na fitbox.

Lenka Orálková

Lektorka anglického jazyka v Brně

Jejím původním přáním byla profese psychologa, avšak po absolvování pomaturitního studia na jazykové škole Lingua centrum v Olomouci se zamilovala do angličtiny. Získala certifikát FCE a bakalářský titul na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v oboru Anglický jazyk a literatura. Díky dlouholetému zpívání ve sboru navštívila mnoho evropských zemí, včetně Irska, jehož kultura a prostředí ji nadchly. Má ráda přírodu, hudbu, zumbu, bowling, střelbu, dobré jídlo a posezení s přáteli. V budoucnu by chtěla pokračovat ve studiu angličtiny na Masarykově univerzitě, hodně cestovat a vyzkoušet si studium nebo práci v zahraničí.

Halina Bury

Lektorka anglického jazyka v Brně

Na gymnáziu získala mezinárodní certifikát FCE. Po maturitě odjela do Velké Británie, kde pracovala tři měsíce v hotelu v Oxfordshire. Nyní je studentkou Masarykovy univerzity, oboru Anglický jazyk a literatura. Baví ji hlavně sport, obzvláště pak běh a jízda na kole, ráda čte psychologické knížky a občas si zahraje na klavír nebo na kytaru.

 

Lektorka španělského jazyka v Brně

Martina Kalová

Lektorka španělského jazyka v Brně

Trpělivá, vstřícná a naslouchavá lektorka španělštiny absolvovala FF MU v Brně obor Španělský jazyk a literatura, poté Překladatelství a tlumočnictví na Ostravské univerzitě v Ostravě. Během studia několikrát cestovala do Španělska, zúčastnila se letního jazykového kurzu v Alicante a učila španělštinu děti i dospělé. Obdivuje flamenkovou kulturu a několik let se věnovala flamenkovým tancům, aby si více přiblížila španelský jazyk. Od mala se věnuje sportu, zejména tenisu, který hraje dodnes závodně.

Lektorka německého jazyka v Brně

Lucia Brozová

Lektorka francozského jazyka v Brně

Francouzštině se věnuje už od malička a během studia na vysoké škole strávila semestr na francouzském ostrově Réunion v Indickém oceánu. Tento pobyt jí otevřel nové obzory a tak zbožňuje cestování. Ve volném čase se věnuje procházkám a relaxaci v přírode anebo s přáteli, ráda čte, cvičí jogu. Díky oběma rodičům učiteľům má učení v genecha je  její velkou zálibou.

Lektorka německého jazyka v Brně

Kristýna Pokorná

Lektorka německého jazyka v Brně

Němčinu studovala v jazykové škole v Hamburku a na univerzitě Viadrina v rámci
Erasmu. Nyní studuje magisterský program Učitelství německého jazyka a
literatury pro střední školy na Masarykově univerzitě.
Ve volném čase se věnuje zpěvu. Ráda cestuje, sleduje seriály, vaří a věnuje se
svým přátelům.

Daniela Kristeková

Lektorka anglického jazyka v Brně

Angličtina ji začala bavit už na gymnáziu. Intenzívně se jí věnovala a postupně získala Cambridge certifikáty FCE a CAE s osvědčením o úrovni C2. Své komunikační schopnosti si během letních prázdnin zdokonaľovala prrací v turisticko-informačním centru, kde sa dostala nejen k živé britské, ale i americké angličtině. Momentálně studuje odbor Molekulárna biologie a genetika a věnuje se vyučování bežné i odborné (ekonomické) angličtiny. Ve voľném čase sleduje  talk-show a filmy v angličtině. Má ráda hudbu, literaturu, divadlo a dobré jídlo. 

Lektorka německého jazyka v Brně

Libor Mattuš

Lektor čínského jazyka v Brně

Absolvent Kulturních studií Číny na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Absolvoval několik pobytů v ČLR, včetně intenzivního jazykového školení v hlavním lingvisticko-edukačním centru provincie Fujian. Působí jako tlumočník a lektor čínského jazyka. Je autorem metody „Čínština vleže“ – inovativního způsobu výuky čínštiny pro potřeby 21. století. Kromě čínštiny a metod efektivního studia cizích jazyků se zabývá komunikačními a prezentačními dovednostmi (mimo jiné v rámci mezinárodního sdružení Toastmasters). V oblasti vzdělávání se zabývá tématy jazykového školení, pamětními schopnostmi, efektivitou procesů a komunikačními dovednostmi (se zaměřením na verbální, non-verbální a cizojazyčnou komunikaci, tlumočení, překonávání strachu při mluvení). Při lektorské činnosti podporuje aktivitu klientů a účastníků kurzů, tak aby se sami byli aktéry, ne jen posluchači.

Monika Feilerová

Lektorka anglického a španělského

Monika se v současné době věnuje dvouoborovému studiu Španělského jazyka a literatury a Filologicko-areálových studií na filozofické fakultě MU. Kromě angličtiny a španělštiny se také věnuje studiu ruštiny, chorvatštiny a katalánštiny, ze které právě dokončuje jazykový certifikát. Intenzivnímu studiu španělštiny a angličtiny se věnuje od gymnázia, kde si udělala také státnice z angličtiny a účastnila se ročního kurzu CAE. Absolvovala několik trimestrálních pobytů ve Španělsku, kde pracovala, pilovala jazyk a získala nové přátele a zkušenosti. V budoucnu by se ráda věnovala překladatelství a tlumočnictví. Její vášní je cestování, poznávání nových kultur, vaření, psychologické filmy a má slabost pro pikantní jídla a fialovou barvu.

Gemma D´Auriová

Lektorka italského jazyka v Brně

Narozená v italském Miláně. Od základní školy žije v Brně. Do Itálie se pravidelně vrací za rodinou otce. Studovala na Masarykově univerzitě obory Politologie a Sociologie a od září bude studentkou oboru Italský jazyk a literatura na FF v Brně. Její největší zálibou je cestování a proto se věnuje i jiným jazykům a to španělštině, angličtině a začala s ruštinou. Baví jí focení a pečení, proto o něm píše i blog. Ve volném čase se věnuje józe, především té hot a plavání. Slabost má pro jack russel terriéry.

Lenka Nerudová

Lektorka anglického jazyka v Brně

Vystudovala obor Anglický jazyk a literatura na Filozofické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Se studiem angličtiny nyní pokračuje v navazujícím magisterském programu. Kromě angličtiny se věnuje i studiu španělského jazyka, který rovněž ovládá velmi dobře. Ve volném čase ráda chodí do kina, navštěvuje hudební a filmové festivaly, chodí na procházky a poslouchá hudbu. V budoucnu by se chtěla stát překladatelkou.

Lektorka ruského jazyka v Brně

Mária Savkaničová

Lektorka anglického jazyka v Brně

Studuje odbor Učitelství anglického jazyka a literatury na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brne, kde získala bakalářský titul. V rámci studijního programu Erasmus absolvovala výměnný pobyt v anglickém Bristolu, kde kromě studia moderní britské kinematografie a americké literatury absolvovala  kurz Business English. Ve svém volném čase ráda píše básně, hraje na kytaru či fotí. 

Lektorka němckého a japonského jazyka v Brně

Mária Ševčíková

Lektorka německého a japonského jazyka v Brně

Vystudovala s vyznamenáním obory Japanistika a Německý jazyk a literatura na FF MU. Během svého bakalářského studia se též věnovala studiu angličtiny, finštiny, bulharštiny a čínštiny. Studiu jazyků se nadále věnuje na FF MU, kde studuje v magisterském navazujícím programu obor Německý jazyk a literatura, a dále na FF UP, kde studuje obor Japonská filologie. Ve svém volném čase ráda spí, vaří, cestuje, hraje na piáno, taky má ráda turistiku a krasobruslení.

Kristýna Závacká

Lektorka německého jazyka v Brně

Se studiem němčiny se setkala na dvojjazyčném gymnáziu, kde absolvovala některé předměty v německém jazyce a studium zakončila německou maturitní zkouškou. V rámci studia také získala rakouský jazykový diplom Oberstufe - C1. Za dalšími jazykovými zkušenostmi se vydala do Vídně, kde nějakou dobu pracovala. Nyní studuje obor Molekulární biologie a genetika, ale v budoucnu by se ráda věnovala medicíně. Mezi její koníčky patří literatura, street dance nebo její psí slečna.

 

Zdeňka Dvořáková

Lektorka anglického jazyka v Brně

Vystudovala obor Anglický jazyk a literatura, na filozofické fakultě MU, protože se do angličtiny zamilovala již kdysi dávno na Filipínách - stejně tak jako do potápění a dalších podvodních aktivit. V ČR pak získala certifikát FCE. Díky vášni pro vodní svět a cizí jazyky (mimo angličtiny též jazyk španělský) procestovala již pár zemí, ale nezanevřela ani na krásy rodné země - ostatně, čeština má taky něco do sebe. Dále miluje hudbu, víno, zpěv, ale nejvíc asi posezení u pořádného pivka po vyšplhání na Šerák.

Lektorka němckého a anglického jazyka v Brně

Žaneta Höferová

Lektorka německého a anglického jazyka v Brně

Žaneta je trpělivá a příjemná lektorka, která sedm let pobývala v Německu a půl roku v Anglii, nyní studuje pedagogocké asistenctví anglického a německého jazyka. Rovněž je držitelkou certifikátu z německého jazyka na Österreich Institutu. Ve volném čase cestuje, hraje bedminton a volejbal nebo překládá odborné německé texty.

Lektorka němckého a anglického jazyka v Brně

Denisa Smilková

Lektorka ruského a anglického jazyka v Brně

Angličtině se intenzivně věnuje celý život. Ráda čte cizojazyčné knihy, věnuje se překladům. Během střední školy získala certifikát z „business english“. Externě spolupracuje se vzdělávací institucí Euroeducation, která se specializuje na přípravu Rusů k přijímacím a nostrifikačním zkouškám z anglického a českého jazyka. Ruský jazyk je jejím druhým velkým koníčkem. Studuje Lektorství ruského jazyka na Masarykově univerzitě. Mimo to spolupracuje s jazykovou školou Heuréka, kde vyučuje především individuální hodiny.

Lektorka němckého a anglického jazyka v Brně

Monika Janotková

Lektorka italského jazyka v Brně

Je absolventkou Filosofické fakulty MU - obor Portugalský jazyk a literatura. Má za sebou dva studijní pobyty v Portu.  Italštinu se naučila přímo v Itálii, kam ji zavanula sportovní kariéra v softballu (hráčka, posléze trenérka). Je držitelkou mezinárodního certifikátu Plida. Po několikaletém pobytu v Itálii se vrátila do ČR, kde se věnuje zejména lektorské činnosti. V současné době studuje dálkově italštinu na Slezské univerzitě v Opavě. Kromě jazyků jí baví filmy, hudba, cestování a beletrie.

Lenka Wegschmiedová

Lektorka českého jazyka v Brně

Studovala český a ruský jazyk na FF MU, což zakončila bakalářským titulem. V rámci studia měla možnost vycestovat do Ruska a strávit měsíc na universitě v Nižním Novgorodě. V současné době pokračuje v  navazujícím magisterském studiu Učitelství ruského jazyka a literatury. Několik let se také zabývá angličtinou, ze které získala Státní jazykovou zkoušku. Je optimistická, trpělivá a své studenty se snaží pozitivně motivovat tak, aby si vytvořili blízký vztah k učenému jazyku. Ráda plave a seznamuje se s novými lidmi.

Lidia Sergeeva

Lektorka ruského jazyka v Brně

Je absolventkou Sankt-Petěrburgské (Petrohradské) státní univerzity, obor Ruský jazyk a literatura, kvalifikace filolog, učitel. Zabývá se slovanskými jazyky, a proto se rozhodla pokračovat ve studiu v Čechách. Studuje Slavistiku a Překladatelství ruského jazyka v navazujícím magisterském studijním programu na FF MU, navíc učí polštinu a srbštinu. Zajímá ji překládání, ve svém volném čase ráda cestuje a navazuje nová přátelství, cvičí jógu.