Kvalitní výuka jazyků za rozumnou cenu

Příprava na jazykové certifikáty

Mezinárodní certifikáty z anglického jazyka

  1. Cambridge ESOL - mezinárodní zkoušky Cambridge ESOL skládá každý rok více než 2 miliony osob na celém světě. Certifikáty vám usnadní přístup na zahraniční univerzity i zvýšit své šance na trhu práce. Podle zaměřenosti existuje několik druhů těchto zkoušek.
  • Zkoušky pro děti (YLE) - tyto testy jsou určeny pro děti od 7 do 12 let a lze je složit na třech jazykových úrovních.
  • Zkoušky z obecné angličtiny (KET, PET, FCE, CAE, CPE) – určeny jsou pro mládež a dospělé a složit je lze na pěti úrovních, A2-C2.
  • Zkoušky z obchodní angličtiny a odborné angličtiny

Business English Certificates (BEC) - jedná se o certifikáty ověřující znalosti angličtiny z oblasti podnikání a jsou často požadovány zaměstnavateli v práci. Zkoušky lze složit na třech úrovních pokročilosti B1-C1.

International Legal English Certificate (ILEC) – tato zkouška testuje znalosti z právnické angličtiny na úrovni B2-C1 a je určena pro studenty práv a právníky.

International Certificate in Financial English (ICFE) – zkouška testuje znalosti z oblasti financí na úrovni B2-C1. Je určena pro účetní a studenty ekonomických fakult.

  • Zkouška IELTS je určena po osoby, které se chystají žít, pracovat nebo studovat v anglicky mluvící zemi. Zkoušky lze skládat v obecném nebo akademickém zaměření.

 

Vraťte se na hlavní stránku.