Reference 


Kateřina Vybíralová, zdravotní laborant FN Brno 

Oslovili jsme Vaši jazykovou školu s prosbou o výuku 6 osob jedné hodiny týdně u nás na pracovišti, jak je naším dlouholetým zvykem. Byli jsme velmi spokojeni. Ujala se nás sl.Katarína Orsághová a po prvotním oťukávání jsme se všichni velmi sblížili. Zaměřili jsme se zejména na konverzaci, což je naší slabinou, protože jsme stálí začátečníci. Naše lektorka se nás snaží rozmluvit i za cenu chyb, které děláme. Vždy se dopředu domlouváme na materiálu a úkolech na příště, které se snažíme všichni plnit jak to jde. Doporučujeme Vaši jazykovou školu ostatním a v příštím roce bychom se na Vás opět rádi obrátili. 


Jakub Král

Komunikace ohledně domluvy lekcí byla rychlá a snadná. Lekce jsem měl individuální, měla mě na starost paní Ťupová. Lekce mi tvořila přímo na míru, mohu jen doporučit. 


Zuzana Vojtová

Vyhovuje mi tento individuální přístup i časová flexibilita vyučujících. Nemusím se ostýchat mluvit před druhými, nemám výčitky, že je brzdím nebo zdržuji. Lektorka se přizpůsobí mojí úrovni i potřebám a zájmům. Věřím, že všichni lektoři jsou tak sympatičtí, jako ta moje :-)


Renata Vašínová, dentální asistentka

U lektorky Barbory Radové z Jazyky-individuálně najdete vše, jak jste si kdy představovali zábavné učení cizího jazyka. Tematické videa nebo písničky pomáhají při výuce slovíček, frází a výslovnosti. Lektorka je milá a trpělivá, vždy vše pečlivě vysvětlí a nikdy není problém se časově domluvit (kvůli mým pracovním povinnostem). Barboru určitě moc doporučuji!


Lenka Vargová

"S výukou jsem naprosto spokojená, hlavně oceňuji, že lektorka dochází k nám domů a lze se s ní na všem domluvit. Od prosince mám novou lektorku, která nejede úplně podle učebnice, ale zase se mě snaží ''rozmluvit'' což se bude hodit až se zase dostanu do Itálie."


Iva Šípková, Dis., Logistics Specialist

"Na stránku Jazyky individuálně jsem se dostala, když jsem hledala vhodnou výuku anglického jazyka. Začala jsem pracovat a angličtinu jsem potřebovala ke své práci. Mile překvapující pro mne bylo, že první hodina je ukázková, kde se pak můžete samy rozhodnout, zda je výuka vyhovující. Přístup byl úžasný. A hlavně šlo o individuální výuku, takže se mi lektorka věnovala celou tu dobu. Pokud hledáte výuku jazyka, tak, aby vám vyhovoval, doporučuji se obrátit na Jazyky individuálně. I já s nimi nadále pokračuji."


Dáša špalková, vysokoškolská učitelka

Do jazykové školy "Jazyky individuálně" chodím už třetím rokem proto, že: - lektorka je na hodinu vždycky připravená - pamatuje si, co jsme v uplynulých hodinách dělaly a průběžně mě z toho zkouší - probíráme aktuální témata, která jsou blízká mé profesi i věku;) - střídá různé aktivity - tj. čtení, konverzaci, poslech - takže to není nikdy nuda - zadané domácí úkoly mi obratem opravuje a vysvětluje chyby - k domácímu opakování využívá(me) Quizlet - a já se mohu slovíčka učit s pomocí telefonu i cestou tramvají do práce - pokud nemohu přijít na hodinu, samozřejmostí je její náhrada ... - učebny jsou v centru města, takže výborná dostupnost - lektorka Bára je prostě skvělá:) Je to všechno, co všichni chceme u jazykové školy považovat za samozřejmost, ale realita je zpravidla jiná. Jazyková škola "Jazyky individuálně" naplnila má očekávání a proto ji mohu vřele doporučit.


Lucie Dvořáková, asistentka Modec klinika

Líbí se mi individuální přístup. Vyučující se mnou probírá to co já nejvíce potřebuji. Každá hodina je zábavná a nikdy není stejná. líbí se mi, že se při výuce používá i poslech a video na překlad. Hodiny mohu jen doporučit a vždy se na každou hodinu těším. 

Ivona Šporcrová, klinický psycholog

Individuální výuku angličtiny v této jazykové škole absolvuji cca půl roku. Velice si cením určité flexibility a ochoty se přizpůsobit mým potřebám a přáním. Na druhé straně je pro mne motivující a efektivní vytváření hodin jistou záživnější formou, což je vždy o kreativitě lektora. To se v poslední době daří, neboť jsem takového člověka získala. Říkám tomu, že mým lekcím dává "koření", které způsobuje, že mne hodiny nejen baví, ale cítím, že jsem ochotnější se sama víc pouštět do mluvení (i když s chybami), méně se bojím být aktivní a mám tak angličtinu stále raději. 


Václav Chlumský,

Služby jazykové školy budu využívat už třetím rokem a zatím jsem vyzkoušel dva učitele pro individuální výuku. Oba byli kvalitní a vždy připraveni na hodinu. Hodiny jsou na mé přání konverzačně zaměřené a učitelé vždy dokázali přijít s novým tématem. Zároveň byli flexibilní a schopni odpovídat na mé dotazy. 


Monika Hlávková, projektová manažerka

Lektorka angličtiny z "Jazyky individuálně" se mi maximálně věnuje, společně vybíráme a procvičujeme témata, slovní zásobu a gramatiku, kterou při své práci potřebuji. Hodiny si domlouváme podle mých potřeb, což mi při častých služebních cestách vyhovuje. 


Hana Šimáčková, Istro Moravia, s.r.o.

"Jazykovou školu využíváme pro firemní kurzy angličtiny. S oběma lektorkami, které vedly kurzy v naší společnosti jsme byli spokojeni, byly vždy pečlivě připraveny tak, aby se přizpůsobily našim požadavkům. Hodiny probíhaly v příjemné atmosféře, můžeme jen doporučit."


Katka Apostolidisová, Apotex

"Jazyky individuálně jsou přesně to, co jsem hledala (a naštěstí našla). Vyhovuje mi, že hodinu spolu trávíme jen já a učitelka, skupinka víc studentů by mě zdržovala. Vyhovuje mi, že při mé ne zcela pravidelné pracovní době od-do, jsme schopné se vždy domluvit, takže mohu mít svou hodinu angličtiny každý týden, třebaže pokaždé v jiný den i hodinu a v neposlední řadě mi vyhovuje, že dělám pokroky a vím, že se ze mě v této "škole" nikdy věčný začátečník nestane. Takže za mě jednička."


Věra Tomková, účetní v důchodu

Moje zkušenost s touto školou je jenom pozitivní. Ať už je to individuální přístup z hlediska výuky, pohodová atmosféra, byť pracovní, a také to, že škola má učebny ve středu města a v místě, které je přístupné i z MHD. Další výhodou je možnost domluvy na případné změně data a hodiny výuky. Lektorka byla velmi schopná a jí zvolený způsob individuální výuky mně maximálně vyhovoval . Kurzy probíhaly v pracovní, příjemné a pohodové atmosféře. Technické zázemí školy je dostatečně vyhovující pro výuku. Zvolila jsem si individuální výuku a jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě tuto školu. Určitě bych tuto školu doporučila i svým známým. 


Lenka Palovčíková, dentální hygienistka

Navštěvuji individuální výuku anglického jazyka, přístup paní lektorky je skvělý, výuku přizpůsobila přesně mým potřebám, je velmi trpělivá, což je v některých chvílích opravdu potřeba a co považuji za největší plus je, že se nebojím mluvit i přes všechny chyby, které v angličtině dělám.
Během výuky se vždy zasmějeme, hodina mi pokaždé rychle uteče, lektorku Barboru R. můžu doporučit všemi deseti