Kvalitní výuka jazyků za rozumnou cenu

 

 

S námi se učíte cizí jazyky:

> Efektivně

> Podle vlastních časových možností

> Vlastním tempem

> Se zkušenými lektory

> Na místě, které si sami vyberete

 

To i mnoho dalšího Vám nabízejí Jazyky individuálně!

 

Řekli o nás

"S výukou jsem naprosto spokojená, hlavně oceňuji, že lektorka dochází k nám domů a lze se s ní na všem domluvit. Od prosince mám novou lektorku, která nejede úplně podle učebnice, ale zase se mě snaží ''rozmluvit'' což se bude hodit až se zase dostanu do Itálie. "
Lenka Vargová
"Jazykovou školu využíváme pro firemní kurzy angličtiny. S oběma lektorkami, které vedly kurzy v naší společnosti jsme byli spokojeni, byly vždy pečlivě připraveny tak, aby se přizpůsobily našim požadavkům. Hodiny probíhaly v příjemné atmosféře, můžeme jen doporučit."
Hana Šimáčková, Istro Moravia, s.r.o.
"Líbí se mi osobní přístup, využívám individuální výuku (angličtiny a němčiny) s lektorkami, se kterými se dá bez problémů domluvit na případném náhradním termínu. Výuka od nich mi vyhovuje a jsou znát pokroky."
Pavel Krátký, jednatel a programátor, Ekonomické informační systémy, s.r.o.
"Největší předností kurzů angličtiny je individualita, schopnost se operativně dohodnout na náhradním termínu lekce (2), individuální přístup z hlediska matody výuky (3). Atmosféra ve škole je přátelská, příjemná, ale pracovní. Vybavení a technické zázemí mně vyhovovalo, bylo na dobré úrovni. S lektorkou jsem byl spokojen na maximální úrovni, jejím vstřícným přístupem. S výukou jsem byl absolutně spokojen. Žádné problémy nenastaly, takže nebylo nutné nic nepříjemného řešit. Jazykovou školu budu doporučovat svým kamarádům a známým, kteří chtějí dosáhnout nějakého pokroku v jazykových schopnostech. Hlavní pozitiva školy: maximálně individuální přístup (1, vstřícnost a pomoc při aplikaci metod vstřebávání informací(2), umístění ve střdu města"
Pavel Král, výzkumný pracovník, Mendelova univerzita v Brně

"Nikdo učený z nebe nespadl, není tomu jinak ani v mém případě. Intenzivní měsíční kurz angličtiny pro mě byl správnou volbou pro osvěžení a rozšíření znalostí angličtiny, nebráním se dle svých možností si jej i zopakovat. Svou zásluhu na pozitvním hodnocení má zajisté i lektorka Anna Čechová. Děkuji a doporučuji"

Ing.Christine Hirňáková, ÚRS PRAHA, a.s

"Společnost LAVIMONT BRNO, a.s. se zabývá realizací energetických celků formou na klíč. Pro realizaci zahraničních projektů je pro společnost důležitá jazyková vybavenost našich zaměstnanců. S paní Bc. Barborou Vackovou spolupracujeme v oblasti jazykového vzdělávání zaměstnanců se zaměřením na prohloubení znalostí anglického jazyka formou individuální výuky. V průběhu spolupráce nejvíce oceňujeme profesionalitu, pružnost a individuální přístup. Vážíme si vysoké odbornosti, připravenosti a přátelského přístupu."

Ing. Josef Nejedý, MBATechnický ředitel, LAVIMONT BRNO, a.s.

"Na stránku Jazyky individuálně jsem se dostala, když jsem hledala vhodnou výuku anglického jazyka. Začala jsem pracovat a angličtinu jsem potřebovala ke své práci. Mile překvapující pro mne bylo, že první hodina je ukázková, kde se pak můžete samy rozhodnout, zda je výuka vyhovující. Přístup byl úžasný. A hlavně šlo o individuální výuku, takže se mi lektorka věnovala celou tu dobu. Pokud hledáte výuku jazyka, tak, aby vám vyhovoval, doporučuji se obrátit na Jazyky individuálně. I já s nimi nadále pokračuji."

Iva Šípková, Dis., Logistics Specialist

"S výukou italštiny v jazykové škole Jazyky individuálně Brno jsem byl velmi spokojen. Kurz nejenže naplnil má očekávání, ale daleko je předčil.

Za velkou přednost těchto kurzů považuji především malý počet účastníků ve skupinkách a vysokou odbornou úroveň. V porovnání s jinými kurzy jsem během krátké doby, jako úplný začátečník, získal poměrně slušné základní znalosti z tohoto jazyka." 

Pavel Dostál

"Jazyky individuálně jsou přesně to, co jsem hledala (a naštěstí našla). Vyhovuje mi, že hodinu spolu trávíme jen já a učitelka, skupinka víc studentů by mě zdržovala. Vyhovuje mi, že při mé ne zcela pravidelné pracovní době od-do, jsme schopné se vždy domluvit, takže mohu mít svou hodinu angličtiny každý týden, třebaže pokaždé v jiný den i hodinu a v neposlední řadě mi vyhovuje, že dělám pokroky a vím, že se ze mě v této "škole" nikdy věčný začátečník nestane. Takže za mě jednička."

Bc.Katka Apostolidisová, Senior Specialist, Apotex

"Při své práci jsem se začal stále častěji setkávat s potřebou komunikovat nejen v anglickém, ale i v ruském jazyce. Nabídka Jazyky individuálně mne zaujala a rozhodl jsem se po úvodní lekci ve výuce pokračovat. Oceňuji především zaměření výuky na mé konkrétní potřeby."

Ing. Michal Zámečník, Insolvenční správce

"Po špatných zkušenostech s různými kurzy angličtiny a lektory, jsem trochu rezignovala. Nicméně nutnost zvládnout angličtinu zůstávala dál. Nakonec jsem si zcela náhodně zvolila Jazyky individuálně Barbory Vackové. Její hodiny pro mě byly příjemným překvapením. Myslím si, že individuální výuka je nejlepší způsob, jak se cizímu jazyku naučit. Každý zvládá jazyky jinak a proto je potřeba individuální přístup zkušeného lektora, který pozná, kde je potřeba zabrat, na co se zaměřit a naopak s čím nebude problém. Přesně takové jsou Bářiny kurzy. Po šesti hodinách mám pocit, že jsem udělala pokrok, jaký se mi nepodařil za čtyři roky standardní výuky. Jazyky individuálně mohu jen doporučit. Já budu rozhodně pokračovat."

Klára Hrůzová, podnikatelka

S lektorkou a kurzem italštiny jsem velmi spokojená. Mám pocit, že postupujeme rychle vpřed a z každé hodiny si odnesu hodně nového. Na další lekci na začátku vše z minulé hodiny ještě rychle zopakujeme, abychom si učivo upevnili. Výklad je přehlednější než v učebnici, což mi pomáhá si látku lépe zapamatovat. Lektorka je sympatická a zohledňuje naše požadavky na tempo výuky. Zároveň je velmi ochotná poradit a pomoci i nad rámec výuky, a to s mým studijním pobytem v Itálii. Oceňuju, že je kurz veden v malé skupině, takže každý dostává dost prostoru a navíc snáz odpadá stud.

Lucie Barnetová, studentka VŠ

Navštěvuji kurs italštiny pro začátečníky, který vede slečna Hromková.

Jsem velice spokojená s kursem, s kvalitou výuky, výkladem a vystupováním lektora. Řadím ho mezi jeden nejlepší v Brně. Cením si nízkého počtu, přístupu a vstřícnosti lektora. Vzhledem k rozsahu a časovému rozvržení lekcí (90 minut/týdně), výuka má standartní průběh - práce s knihou, konverzace. Líbí se mi hlasový projev lektora a pohodové prostředí.

Byla bych ráda, kdyby kurs měl další pokračování.

Mgr. Hana Pelánová, ved. učitelka Mš